نمایندگی انحصاری محصولات اصل سونی در ایران

فروشگاه اینترنتی دیجی سونی Digisony بزرگترین نمایندگی واردات، فروش و تعمیرات محصولات اصلی سونی ایران، در پی نیاز شدید بازار به خرید محصولات اورجینال سونی SONY همراه با خدمات پس از فروش معتبر، پا به عرصه فروش آنلاین محصولات سونی گذاشته است.

فروشگاه آنلاین دیجی سونی، در تلاش است تا هدف واقعی خود یعنی فروش اینترنتی محصولات صوتی و تصویری خانگی و محصولات صوتی و تصویری خودرو با مناسب‌ترین قیمت از واردات تا فروش آنلاین را به عرصه عمل برساند. در این بین فروش اینترنتی محصولات صوتی و تصویری برندهای معتبری چون محصولات سونی و محصولات شارپ همراه با گارانتی اصلی و بهترین قیمت محصولات صوتی و تصویری یکی از اهداف مجموعه دیجی سونی می‌باشد. از محصولات ارائه شده در میتوان به تلویزیون‌های شارپ، تلویزیون های سونی، سینمای خانگی سونی، ساندبارهای سونی، اسپیکرهای حرفه ای و همراه سونی، رادیو پخش ماشین سونی، آمپلی فایر و ساب ووفر، بلندگوهای خودرو و تیوتر سونی نام برد. تمامی محصولات بصورت اورجینال و با گارانتی عرضه خواهد شد.

انحصاری در ایران

خدمات پس از فروش معتبر

گارانتی اصلی

اعتبار مجموعه دیجی سونی

مجموعه بزرگ فروشگاهی دیجی سونی با دریافت نماد اعتماد الکترونیک از سوی وزارت صنعت و معدن بصورت کاملا مجاز اقدام به فعالیت مینماید و با قرار دادن درگاه پرداخت آسان و ایمن بانک های معتبر امکان خریدی آسوده و ایمن را برای شما فراهم نموده است. فروشگاه دیجی سونی با اعتبار مثال زدنی و قدمت طولانی در واردات محصولات اصلی سونی در ایران سهم عمده واردات و عرضه محصولات سونی و نیز خدمات پس از فروش مرکزی سونی ایران را در دست داشته و به این اعتبار خود میبالد. ما با هدف ارائه بهترین قیمت ها پا به عرصه گذاشته ایم.

ساده و خلاق مثل سونی …. بهترین قیمت و کالای اصلی با دیجی سونی

محصولات عرضه شده در فروشگاه

بخش پخش خودرو

Xplod سونی

انواع ساب ووفر SUBWOOFERS

ضبط و پخش های سونی AUDIO PLAYERS

تیوتر TWEETERS

بلندگوهای پر طرفدار سونی

آمپلی های سونی AMPLIFIERS

بخش خانگی

انواع تلویزیون های سونی

انواع سیستم های پخش سینمای خانگی

گرامافون

دی وی دی پلیر

ساندبار سونی

سینمای خانگی

اسپیکرهای حرفه ای سونی Shack

سیستم های پخش خانگی و محیطی

اسپیکرهای قابل حمل سونی

0/5 (0 Reviews)

منوی اصلی