دیجی سونی به حفظ حریم خصوصی مشتریان خود احترام قائل است و در محافظت از آن نهایت سعی و تلاش خود را خواهد نمود.
دیجی سونی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای دیجی سونی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

چرا اطلاعات کاربران جمع آوری میشود؟

هدف از این «خط‌مشی رازداری» کمک به شماست تا بتوانیم خدماتی امن و بهتر را ارائه دهیم. بعنوان مثال برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است تا خرید آنلاین شما در بستر وب طبق قوانین تجارت الکترونیک صورت گیرد و در انتهای خرید فاکتور به مشخصات خریدار ارسال گردد. همینطور برای مواردی چون بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات و IP و کوکی‌ها استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید و عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض می‌باشد.

چه اطلاعاتی را جمع‌آوری می‌کنیم؟

اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می کنیم ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  •  نام شما (نام و نام خانوادگی)
  •  شماره تلفن و/ یا شماره موبایل
  •  آدرس پست الکترونیکی شما
  •  تاریخ تولد
  •  اطلاعات دیگری که شما برای ما نوشته اید و یا از طریق دیگر در اختیار ما قرار داده اید.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

دیجی سونی ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت “قوانین عمومی وب سایت” ویرایش کند. این ویرایش برای جلوگیری از تولید مصادیق محتوای مجرمانه است.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سواستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند.
مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه دیجی سونی را از خود سلب می‌کند.
در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های دیجی‌کالا ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.
در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

شماره تماس: 02166989011

دفتر مرکزی: تهران، خیابان جمهوری، نبش شیخ هادی، ساختمان سونی

ایمیل

info@digisony.com

آدرس دفتر مرکزی

تهران، خیابان جمهوری، نبش شیخ هادی، ساختمان سونی

منوی اصلی